2909 60+Kultura Weekend Seniora z Kulturą
29.09.2019

Oferta Muzeum AK dla Seniorów na pierwszy weekend jesien!

Jesienią ubiegłego roku, Zespół Muzeum AK zapoczątkował realizację AKtywnej AKademii, która stała się naszą stałą ofertą skierowaną do Seniorów. Cykliczne spotkania organizowane nie tylko w naszej siedzibie, ale również w Klubach Seniorów oraz w ramach regionalnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku, pozwoliły nam spotkać wielu wspaniałych ludzi, będących żywym przykładem na to, że jesień życia to wspaniały czas, który należy wykorzystać w 100%. W tym roku, w rocznicę powołania do życia AKtywnej AKademii, zapraszamy wszystkich zwiedzających 60+ do udziału w atrakcjach przygotowanych przez nasz Zespół, z okazji Weekendu Seniora z Kulturą 60+Kultura!

27 września, godzina 15.00 – kustosz Muzeum AK Piotr Makuła oprowadzi po wystawie Zaczęło się w Krakowie, ukazującej początki krakowskiej konspiracji

29 września, godzina 13.00 – inaugurująca nowy sezon „AKtywna Akademia”, tematycznie skoncentrowana wokół wydarzeń mających miejsce w Polsce we Wrześniu’39.