Bajkowe Mikołajki

Bajkowe Mikołajki po raz kolejny w Muzeum AK!

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Wcześniej jednak przypada data, na którą z utęsknieniem czekają najmłodsi – 6 grudnia i upragnione Mikołajki. Zespół Muzeum AK przygotował własną ofertę – warsztaty edukacyjne będą kolejną odsłoną Bajkowych Mikołajków. Tym razem bohaterami naszych warsztatów będą Tytus, Romek i A’Tomek oraz wspaniały świat wykreowany przez Henryka Chmielewskiego – Papcio Chmiela. Podczas warsztatów najmłodsi poznają historię życia naszego najsłynniejszego rysownika komiksów, wzbogaconą o jego rodzinne fotografie z autorskim komentarzem. Nie zabraknie również naszych dobrych znajomych – Myszek Mickey i Minnie, które bawią dzieci od niemal 100 lat!

Koszt: 10 zł/ osoba
W czasie warsztatów gościem będzie Święty Mikołaj, który może rozdać uczestnikom podarunki.
Istnieje możliwość zapisania się na warsztaty w  godzinach 10.00-14.00
Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku 5-9 lat.
Rezerwacje przyjmowane są pod adresem email: mjedrzejek@muzeum-ak.pl