2308 Letnie warsztaty edukacyjne „Na historycznym szlAKu” – spotkanie podsumowujące
23.08.2019

Zakończyliśmy tetnie warsztaty edukacyjne Na historycznym szlAKu” ale pozostały wspomnienia i anegdoty i zdjęcia, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Letnie warsztaty edukacyjne „Na historycznym szlAKu” były wspaniałą przygodą nie tylko dla ich uczestników, którzy z uśmiechem na twarzach spędzali każdy dzień wypoczynku. Zespół Muzeum AK również wyniósł z realizacji tego zadania wiele pozytywnych doświadczeń, którymi naturalnie chcemy się z Państwem podzielić. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników oraz ich opiekunów na spotkanie podsumowujące warsztaty, podczas którego wyemitowany zostanie m.in.  film dokumentujący nasze wakacyjne Aktywności. Spotkanie odbędzie się w piątek 23 sierpnia 2019 r. o godzinie 16.00. Prosimy o potwierdzenie przybycia mailowo (adres rezerwacja@muzeum-ak.pl) lub telefonicznie (nr tel. 12 410 07 96).